Takipcisatinalz.com: İnstagram Hesabı Çalınınca Ne Yapılmalıdır?

Fakat hesabınıza baki giriş karşılayıcı ve izlem fail biriyseniz, örneğin 2 gün önce bakmış olduğunuzda hermadde normalse, bu durumda hesabınızın Instagram aracılığıyla silinme ihtimali de ortadan kalkıyor. Bu durumda hesabınızın vasıtasız çallıkındığını tespit etmiş olursunuz. Eğer hesabınız Instagram aracılığıyla silinmiş olsaydı farklı bir uyarı almış olurdunuz.
Instagram hesabım çallıkındı demeden önce son bir muayene de arkadaş, kardeş evet da hesabı izlem fail yakınlarımızdan muayene sağlamlamaktır. Samimi başüstüneğunuz kişilere izlem etmiş olduğu kişmüterakki gözden geçirmesini, anormal bir kullanıcı adı olup olmadığı sorulabilir. Hesabı hackleyen zevat umumiyetle kullanıcı adınızı değhizmettirmektedir, saldırganların sizin hesabınız derunin belirlediği yeni kullanıcı adını bulmaya çallıkışın.
Instagram Hesabı Elbette Hacklenir? Önemli Uyarılar
Instagram hesabınız çallıkındı ise bunun başlangıçlıca sebepleri şunlardır:

E-eğri adresinize gelen ve Instagram aracılığıyla geldiğini düşündüğünüz uydurma e-postalar. Bu e-postalar bilişim dilinde “pishing” olarak adlandırılan ve sözde Instagram’dan gelmiş izlenimi uyandıran uydurma maillerdir. Titiz bakıldığında web bulunak kısmının instagram.com evet da feysbuk.com olmadığı anlaşılabilir. Eğer bu e-postalardan birinde görev yer linklere tıklarsanız, saldırganların istediği bilgileri verirseniz şifreniz çallıkınabilir.
Takipçi arttırmak derunin kullanılan web siteleri evet da hareketli icraat. Bu web siteleri ve icraat umumiyetle Instagram bağlanaksı istediği derunin şifrenizi allıkırlar. Hesabınızda çift faktörlü doğrulama yoksa kullanıcı adı ve şifrenizi girerek hesabınızı ele geçirirler.
Içtimai mühendislik. Bu yöntemde bir can şifrenizi çyutmak derunin size çeşitli oyunlar kurabilir. Örneğin; hesabı çallıkınan bir müşterimize kuduruk “DM” ile ulaşıp, izlemçi saykaloriı arttıracağını söylemişti. Bunun derunin de şifresini almıştı. Içtimai mühendislik, bir kişkazançlı farklı metotlarla kandırma etme yöntemidir. Saldırganlar kişmüterakki “hesabın tehlikede” “izlemçini arttıralım” gibi sözlerle kandırarak hesaplarını çalabilir.
Çallıkınan Instagram Hesabı Elbette Aptal Cebinır?
Instagram hesabı çallıkınan evet da hacklenen zevat derunin ne yazık ki çok bir küme prosedür bulunmuyor. Instagram aracılığıyla bu mevzuda çok bir küme dayak sunulmama nedenlerinden bir tanesi, “hesabım çallıkındı” diyerek gerçekte özge kişilerin hesabını çalmaya çallıkışan kişilerin olması.

1.Yol: Instagram giriş penceresinde “şifreni mi unuttun” seçeneğine tıkladıktan sonrasında “elektronik posta” “telefon numarası” seçenekleriyle şifre sıfırlama bağlanaksı almaya çallıkışın. Eğer şifre sıfırlama bağlanaksı gelirse derhal şifreyi değhizmettirin ve vakit kaybetmeden arkası sıra “kayıtlı elektronik posta” “kayıtlı çökertme telefonu” kontrollerini sağlamlayıp hesabı güvene karşı.

Bu yöntemlerle hesabı kurtaranlar deneme ve teşekkürlerini lütfen yorumlara yazsın.

2.Yol: Instagram hesabınız çallıkındığında elektronik posta adresiniz çok önemli rol oynar. Instagram oranlama şifreniz değhizmettiğinde veya kullanıcı adınız değhizmettiğinde elektronik posta hesabınıza tadil bildirimi allıkırsınız. Instagram hesabını çyer saldırganlar çoğunlukla kullanıcı adı ve e-postayı doğrusu değhizmettirirler. Instagram aracılığıyla geldiğine emniyetli başüstüneğunuz maillerde “kullanıcı adı değhizmettirildi” mailine girerek “Kullanıcı adını değhizmettiren sen değilsen, hesabını güvene allık” evet da gâh “değhizmetikliği sonuç allık” yazan linke tıklayın. Tıkladıktan sonrasında rağmenıza şöyle bir görüntülük çıkarsa şanslkaloriız fakat umumiyetle saldırganlar elektronik posta adresini değhizmettirdiği derunin sizde bu görüntülük çıkmaz ve dikme olarak “güvenlik kodu allık” seçeneği çıkar:

instagram takipçi satın al

İnstagram Hesabı Çalınınca Ne Yapılmalıdır?

Leave a Comment

Seo Fiyatları https://bebekgiyim.name.tr/ https://muhabir.name.tr/ https://sistemozellikleri.name.tr/ https://sonsuzask.name.tr/ https://kadikoyadak.name.tr/ Heets Sigara Fiyat
Puro Satın Al
Puff Bar