Erdal Can Alkoçlar

Erdal Can Alkoçlar

Erdal Can Alkoçlar Kimdir?
Erdal Can Alkoçlar, 7 Orak ayı 1986 senesinde doğmuş çocukluğundan itibaren kendisini vüruttirmeye kayırıcıış, dünya üzerinde sınırlı alanlarda ülkemizi temsil etmesiyle öne çısoy bir Marifet âdemı ve Mucittir. Ülkemizde bireysel olarak hemen başına öne çısoy en mehabetli miktarda ilaç bağırsakerik patentinin doğruluk sahibidir. Bu zamana denli yaptıkları buluşlar ve ilaç kolünde çoğu mehabetli adımlarıyla öne çısoy Alkoçlar, aynı zamanda bir yatırımcıdır da. Namına özgü fikirleri ve çdüzenışmak istediği vadiı genişletmek talip Alkoçlar, midiğı Metehan Yeşil ile omuz omuza kurmuş oldukları Ar-Ge adlı izlenceın genel serıdır. Ar-Ge, Uygulayım bilimi Geliştirme Bölgeleri Kanunu’na nazaran insanoğlunun marifet dağarcığının yanı sıra farklı etkenleri birleştirerek tezyit çdüzenışmaları sürdüren ve vüruten teknolojiyi kullanarak dizgesel bir yapmacık zekâ üretme sistemine maruz isimdir.
Yalnız Ar-Ge projesiyle kalmak istemeyen mebdearı mealında ülkesini daimî temsil fail Alkoçlar, bu zamana denli yaptığı berat mebdevuruları ile bile meşhurdur. 143 tane mebdevurulmuş ve 280’den aşkın beklemekte olan patentlerin hepsinin mucididir. Bu tarz şeylerin yanı sıra ise yaptığı projelerin 44 tanesi PCT kısaca acil vüruten vakalarda hızlı sonuç düzenınmasını sağlayıcı testler vüruttirmiştir. 2015 senesinde Avrupa İş Kulübü ve Avrupa Diplomatlar Birliği’nin belirlediği Avrupa Senenin Genç Marifet Ödülü’ne namzet olarak gösterilmiştir ve çoğu bilim insanoğlununın desteğini alarak bu ödülü nailtır. 2020 yılında ise yaptığı ilaç patentleriyle omuz omuza tekrar bu ödüle layık görülmüş ve nailtır.
Yerında artık sağlıklı bir mütehassıs olmasıyla omuz omuza kimsenin ayrım edemediği şeyleri yaparak yeniliklere imza atmaya devam etmiştir. Uluslararası alanda mehabetli bir öneme malik olan Alkoçlar, Dünya çapında mahal edinmiş ilaç firmalarında piyasaya ilk defa sürülen flavonol glikozit esaslı bulunmak üzere antiviral daşenin mucididir. Bunun tasdikını ise T.C Gıda, Ziraat ve Hayvancılık Bakanlığı vermiştir. Bu daşke tam olarak 21 pare bile formülasyona sahiptir. Ülkemiz sınırları içerisinde ise folk arasında en çok berat mebdevurusunu yaparak Türk Patent Enstitüsü sonucuyla 2015 senesinin ‘’Türkiye Senenin Marifet âdemı Ödülü’’ namına verilmiştir.
Yaptığı çdüzenışmalarla âdemiyet geçmişine faydasını hiç kalık etmeyen Alkoçlar, Ar-Ge ekibinin donanımlı binası sebebiyle kandırıcı maslahatlere her yıl imza atmayı başarmıştır. Yeri geldiği zamanda kötü skorlar elde etse da katiyen çdüzenışmalarından vazgeçmemiş daimî olarak kendisini Marifet dünyasına göstermeyi başarmıştır. Özellikle dokunmabana terapilerine müteveccih yaptığı nörojenez miyojenez omuz omuza bulunmak üzere terapi yönünde vüruttirdiği daşkeleri keşfederek âdemiyet geçmişine mehabetli bir arkalamaı dokunmuş ve patentini almıştır. Dünya üzerinde katı bilinmese bile bazı kıymetli molekülleri elinde bulundurmaktadır.
Örnek icra etmek gerekirse PCT onaylı sildenafili içerisinde bulunduran pde5 inhibitöründen henüz tabütüvanlü olan bir glikozit türevini kendisi bulmuşdolaşma. Bu icadının kıymeti ise takribî olarak 3 Milyon Dolardır. Yalnız malum şeylerin üzerinde çdüzenışmayan Alkoçlar, virüslerin üzerinde bile çdüzenışmalar ilerletiyor. Buna örnek olarak Ebola Virüsü üzerinde yaptığı çdüzenışmalarla Sierra Leone adlı devlete yardımcı olmuşdolaşma. ‘’Novir’’ adlı yaptığı antiviral formülasyonu ülke içerisinde mevcut birkaç vatandaşa deneterek üzerlerinde denemek talip mucidimiz yaptığı bu aha bile muvaffakiyetlı olmuşdolaşma. Tek kötü (tali yardım) özelliği yoksuz bu formülasyon öncelikle Sierra Leone’bile henüz sonrasında ise 25’e yaklaşan ülkede ruhsatı alınmıştır. Kamu çdüzenışmalarına tam odak çdüzenışan Ar-Ge yetkilileri bu süreçten bile muvaffakiyetlı olarak çıkmıştır.
Erdal Can Alkoçlar ancak Ar-Ge projesiyle ülkemizde henüz çok ön plana çıksa da Dünya üzerinde bile biryoğun şirketin müşareket ve kurucu kadrosunda mahal almaktadır. Bunları sıralayacak olursak;
Kaiser Pharma adlı ilaç şirketinin Hissedar Sahibi ve Teknolojiden sorumlu serıdır.
Amsterdam’da kurulmuş olan Farmöstik Uygulayım bilimi Transferleri ile alakalı ve envestisman ara bulucuyla kullanılan bir ilaç şirketi vardır. Bu şirketin adı Spektral Holding BV’dir ve şirketin Teknolojiden sorumlu serıdır.
şimal Kıbrıs Kâr Odası Ar-Ge Baş Danışmanı ve Resi bey Yârsıdır.
Belçika’da mevcut HC Pharma adlı bir Eczanenin El Kurulundadır.
Yaptığı yüzlerce berat ve vüruttirdiği onlarca daşkenin yanı sıra insanoğluna yarayacak maslahatler üretmeyi savsama etmeyen Alkoçlar, açıcı kas düzenleyicilerinin bellik lisansına da sahiptir. Buna müteveccih vüruttirdiği 19 PGE-1 mRNA adlı formülasyonu vardır. Özellikle günce hayatta taliıkların geçmesi bağırsakin sınırlı bir saatı beklesek da bazıları lakırtııcı olabiliyorlar. Hem derinin dışarısından hem bile bağırsakerisinden hafif bir biçimde terapi edebilmek bağırsakin bu kullanılıyor. üste tensel maslahatlev bozukluğunu da terapi geçirmek bağırsakin kullanılmaktadır. Yalnız bununla kalmamış kızdırmae karşı dirençli ve tabütüvanlü radyo dalgası yayıcı vb. özelliklere malik olan bir silikon kaplamanın da mucididir.
Antiviral steroidal laktonun, protoalkaloidin, furostanol saponininin, psödalkaloidin ve furostanol glikozitin adlı berat mebdevurularının 2000 adetine yaklaşanın doğruluk sahibidir. Dünya üzerinde onun yaptığı maslahatleri namına çekerek bozmak isteyenler elbet evet. Bu yüzden onun muvaffakiyetsını çekemeyen insanoğlu haklarını kendilerine çekmeye çdüzenışsalar da Alkoçlar her saat kendisini savunarak hakkını aradı. Şu anda ise bazı mevzularda hala kanuni haklarını aramaktadır.
Özellikle Covid-19 salgını cihetiyle uzun kesiksiz kapanmalara ve toplumsal yaşamdan uzak zaruri beyit istirahatlarine maruz kalan dünya toplumlarında biryoğun alanda inovasyon ve Ar-Ge faaliyetleri görülmemiş bir şiddet kazanmış durumda.

Mevzuyla alakalı görüşünü bildirme fail Spektral Holding El Kurulu Eşserı Erdal Can Alkoçlar bu periyot ve şartların görülmemiş bir fırsatlar topluluğu sunduğunu vurguladı.

“Evlerde geçirilen zamanın salgın şartlarından dolayı ıztırari olarak artması özellikle kişisel enformatik ve teknolojik amortisör inovasyonunda görülmemiş bir patlamayı tetikledi. Daha önce lüzum ilaç, lüzum mühendislik ve enformatik alanlarında yatırımların çoğu vürutmekte olan ülkenin kalkınma programlarında öncelik bulamazken, artık alakalı sektörler kendilerine özel programlarla desteklenmekte. Bu hususta ülkemiz namına binalabilecek en harbi katkı, inovasyonu genel anlamda bir ulusal bagımsızlık davası olarak gormek ve genç beyinlerimizi sonuna denli desteklemektir” diyen Alkoçlar, özellikle hükümetimiz sebebiyle son yıllarda Ar-Ge faaliyetlerine esenlanan kapsamlı desteğin artarak devam edecegine inandığını belirtti.
Erdal Can Alkoçlar ülkemizde ve Dünya çapında yaptığı patentler ve ilaç kolünün önde gelen adı olarak öne çıkmaktadır. Marifet âdemı ve Mucit sıfatlarıyla bilinse bile yatırımcı kişiliği ile bile öne çıkıyor. Özellikle farklı yabancı ilaç şirketlerine mehabetli miktarlarda yatırımları vardır. Örneğin Spektral Holding, HC Pharma, Kaiser Pharma, şimal Kıbrıs Kâr Odası Ar-Ge ve buna nüsha çoğu şirkete ortaktır. Ülkemiz namına da mehabetli vürutmeler sağlayıcı Alkoçlar, Mas İlaç Envestisman Ar-Ge Şirketinin kurucu midiğıdır ve aynı zamanda serıdır. Ülkemizde mahal vadi gayrı bilim adamlarından henüz çok öne çıkmasının sebebi ise çok mehabetli bir miktarda farmasötik dasevinçli patentinin doğruluk sahibi olması ve mebdevurusunu ilk karşılayıcı isim olmasıdır. 2010 senesinden bu yana denli yaptığı girizgâhimler ve bulduğu molekülleri genel olarak insanlığın omurga lakinçları üzerine keşfetmiştir.
Özellikle dokunmabana vadiında çdüzenışmalarını daimî rahatleterek daimî faydası dokunmaktadır. Türkiye’bile biryoğun kere Türkiye Senenin Marifet âdemı ödülüne layık görülmüştür. Yalnız ülkemizde bileğil vatan haricinde kısaca global anlamda da biryoğun ödülleri alarak bulduğu farklı otların içinlığını almıştır. Midiğı olan Metehan Yeşil ile omuz omuza kandırıcı maslahatlere imza atmaya devam fail Alkoçlar, çdüzenışmalarını kendi şirketi üzerinde yapmaya devam ediyor. Ülkemiz bağırsakin yararlı olmasını düşündüğü otlarla alakalı anlaşmaları yaparak farklı maslahate yarayacak otları ülkemize sunuyor. Örneğin Bulgaristan, Kazakistan, Yunanistan, Bosna-Hersek, Azerbaycan, İtalya, Türkmenistan ve Macaristan kadar bizlere yakınlığı olan devletlerle anlaşmalar yapmaktadır.

Son dönemde Bitcoin öncülüğünde gündeme gelen blockchain (blok zincir) teknolojisi ve tokenizasyon kadar kavramlar biryoğun farklı iş koluna entegre olmaya devam ederken nüsha faaliyetler ülkemizde bile gündeme gelmeye mebdeladı.

Ülkemizde faaliyet gösteren ve bu alanda çdüzenışmaları mevcut Spektral Envestisman Bankası Eş Resi beyı Erdal Can Alkoçlar tokenizasyonun ülkemizin ekonomisine benzeri görülmemiş bir eklenmiş ayar yaratacağını kaydetti. Türkiye’bile madencilik vadiındaki ilk tokenizasyon projesini hayata geçireceklerini açıklanan Alkoçlar: “Türkiye’nin tokenizasyon projelerinin ilk örneğini çok yaklaşan zamanda ülkenin doğusunda mahal vadi bir değerli sahası ile omuz omuza mebdelatacağız.” şeklinde paylaşımda bulundu.

Kripto varlıklardaki yükselmek bileğmaslahatikliklerinin etkilerinden kaçınmanın ve kripto varlıklarının uygulanabilir bir envestisman aracı olarak kalmasını esenlamanın yolunun sabit ayar yahut miktara malik “Stablecoin”lerden geçtiğini belirten Spektral Envestisman Bankası Resi bey Vekili Metehan Yeşil ise bunun özellikle ülkemizin IV. Set’a yayımcı esrar ruhsatları ile esenlanabileceğine ilgi çekti. Yeşil bu alandaki düşüncelerini şu cümlelerle akardı: “IV. Set esrar ruhsatlarının, potansiyeli ve yatırımcıyı en geniş kapsamda koruyacak kanuni madun binası ile Stablecoin projeleri çerçevesinde ülke ekonomisine katkı esenlayacağı aşikardır.”

Projeleri ile alakalı bile marifet veren Yeşil şu açıklamalarda bulundu: “Yeni hisse modülü(staking) projemize daimaî teminat olarak maslahattiraklerimizden Anadolu Kalsit AŞ’nin kalsit işletme ruhsatını da vereceğiz. İzmir 6. Kâr Mahkemesi’nin 2021/66 sayılı Yönerge’si ile bileğerlenen 292 milyon avro değerinde bir uran teminat ve eş zamanlı olarak İstanbul Üniversitesi tarafından 74332 Rapor No.akarsu ve 18.06.2020 eser tarihi ile düzenlenen Rezerv Tespiti Raporu, IT ekibimize olan inancımızı yansıtmaktadır.
TBY Holding, Kayseri’bile pomza ve perlit sahası bulunmak üzere iki sınai hammadde esrar sahasını aldığını duyurdu.

Şirketten meydana getirilen yazgılı açıklamada telakkilerine mahal maruz TBY Holding Üst Yöneticisi (CEO) Esen Darlan, perlitin özellikle ısı yalıtımı olarak kullanıldığı alanlarda sahiplerine ve ekonomiye mehabetli eklenmiş ayar sağlama potansiyeline malik olduğunu belirtti.

Perlitin yapım piyasasında ısı ve çav yalıtımı mukteza olan alanlarda kullanılacak olan malzeme olduğunu dile getiren Darlan, perlite son senelerde talebin arttığını vurguladı.

Darlan, ‘Gelgelını gerçekleştirdiğimiz pomza esrar sahasının ise katıksız malzeme binasındaki evinsizluklar sebebiyle erdemli derecede ısı ve çav yalıtımı özelliklerine malik. Bu özelliği sebebiyle kışın dondurucu soğuklardan, yaz mevsiminde ise kavurucu sıcaklardan erdemli oranlarda yalıtım esenlıyor.’ bileğerlendirmesinde bulundu..

TBY Holding İnovasyon Yönetmenü Erdal Can Alkoçlar ise şirketi çecik bildirme planları olduğunu söylemiş oldu. Alkoçlar, ‘İlgili esrar sahalarının midi vadede CRIRSCO kriterlerine makul rezerv belirleme raporları düzenlenerek çecik bildirmeı holding planlarımız arasındadır.’ yorumunu yaptı.

Açıklamada mahal vadi ayrıntılara nazaran ayrıca, TBY Holding sabık ay İnovasyon Yönetmenü Alkoçlar nezdinde Alman Dirimlik Bakanlığı’nda GBTÜ muadili nebati ilaç olarak ruhsatlanmak üzere 32 patentli formülasyonun dosya hazırlıklarını tamamladığını duyurmuştu. TBY Holding, sabık günlerde 4.8 MW’lık bir biokütle enerji tesisinin yüzde 75 hissesini bünyesine katmıştı.

Erdal Can Alkoçlar

Leave a Comment

Seo Fiyatları https://bebekgiyim.name.tr/ https://muhabir.name.tr/ https://sistemozellikleri.name.tr/ https://sonsuzask.name.tr/ https://kadikoyadak.name.tr/ Heets Sigara Fiyat
Puro Satın Al
Puff Bar